Saturday, December 07, 2019
demo

Geçtiğimiz haftalarda Bursa PERDER’de yaşanan kan değişikliği ile başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Gürel, düzenlediği yemekli toplantıda üyelerle ilk kez bir araya geldi. Toplantıda yeni süreçte izlenecek yol haritasını Yönetim Kurulu’na ve Üyeleri’ne aktaran Başkan Gürel, 

2014’te Bursa PERDER’in perakende sektöründeki gücünü artırmak için daha aktif çalışacaklarına dikkat çekti.

Perakende sektörünün önemli platformlarından Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) çatısı altında Bursa ve çevresinde faaliyet gösteren Bursa PERDER’de Başkan Mustafa Gürel ilk toplantısını gerçekleştirdi. Çanakkale ve Yalova üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Mustafa Gürel, Bursa PERDER’i hak ettiği değeri elde etmek için birlik ve beraberliğin önemli olduğunun altını çizdi. Aynı hedefe baktıkları ve aynı dili konuştukları takdirde hem derneğin hem de kendilerinin daha iyi yerlere gelebileceklerini söyleyen Başkan Gürel, 2014 yılı için hazırladıkları planlamayı üyeleriyle paylaştı. 

GÜREL: RESMİ KURUMLARA KÖPRÜ KURACAĞIZ 2014’te Bursa PERDER’in sektördeki gücünü daha iyi yansıtmak istediklerini ifade eden Mustafa Gürel, yeni dönemde gerçekleştirecekleri tüm çalışmalarda herkesin aktif olduğu bir sürecin başlayacağını belirterek, “Yönetim kurulumuzdaki isimler üzerinde bir görev dağılımı yaptık. Bu görev dağılımında perakendecilerimizin birebir etkileşim halinde olduğu resmi kurumlar yer almaktadır. Bu resmi kurumlarla iletişim halinde kalan yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, sektörümüzle ilgili soru, şikayet, öneri ve bilinmesi gereken kanunlarda bizlere bir köprü olacak. Gerçekleştirdiğimiz bu görev dağılımı ile artık resmi kurumlarla daha iyi bir iletişimimiz olacak” diye konuştu. Yeni dönemde eğitimlere ve sosyal projelere de büyük önem vereceklerini belirten Gürel, sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Bunun için herkesin katılımcı ve paylaşımcı olması çok önemli. Bu anlamda Bursa PERDER Yönetim Kurulu olarak bizler derneğin ve üyelerin gelişimi adına var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Bursa Perder Videoları